Вас вітає оптово-роздрібний інтернет-магазин, що знаходиться в місті Житомир – шкарпетковому центрі України.

Ми займаємося реалізацією панчішних виробів протягом 25 років, є офіційними представниками провідних виробників України, пропонуємо продукцію під власною торговою маркою.

В магазині представлені бренди: «Олмі»,«Легка хода», «Duna», «АфРика», «Lady May», «Misyurenko», «Giulia», «Conte», «Лонкаме», «Accent». На сьогодні торгова марка «Олмі» представляє повний асортимент від немовлят до дорослих на будь- який смак, колір, розмір, сезон.

Ми постійно працюємо над розробкою нових моделей та малюнків, реагуємо на потреби ринку, враховуємо побажання замовників. Головна мета інтернет-магазину забезпечити Вас широким асортиментом якісного товару та задовільнити потреби кожного в родині.

Продукція нашого магазину має відповідні сертифікати, гігієнічні висновки. Асортимент виробів дозволяє кожному покупцеві зробити свій вибір. Ми націлені на оптовий продаж, також раді обслуговувати роздрібних покупців.

Продукція виставлена на сайті магазину є в наявності на 99 відсотків. Визначайтесь з вибором, а ми виконаємо Ваше замовлення в найкоротший термін.

Сподіваємося на співпрацю і завжди раді бачити Вас за адресою !

м. Житомир, вул. Богунська, буд. 8/2

тел: +38(097)017-79-61,

+38(067)831-54-88

email: olmitrade@gmail.com